Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük aynı sanayi olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu doğum günü organizasyonu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi çağ giyinmek uğruna ülkü aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye giysi sizler için arkadaşlarınızın gözünde kusursuz birleşik izlenim bırakacaktır. Harika tek eksperyans ile hoş İstanbul’u en iyi şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar fazla henüz cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz sadece gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi sitemizi inceleyin hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *